Powiatowy Bank Spóldzielczy w Złotoryi
Witamy

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi informuje, że dotychczasowa siedziba Centrali Banku została przeniesiona do nowej siedziby w Złotoryi przy ul. Konopnickiej 17.
Godziny obsługi klientów oraz dotychczasowe numery połączeń telefonicznych z placówką pozostają bez zmian.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług w nowej, nowoczesnej oraz funkcjonalnie urządzonej placówce.

Zarząd PBS Złotoryja

 


 
Zebrania grup członkowskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 02 kwietnia 2014 12:02

ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH

CZŁONKOWIE POWIATOWEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO  W ZŁOTORYI  (nowy termin Wilków, Sępów, Jerzmanice Zdrój, Leszczyna)

Dla miejscowości Wilków, Sępów, Jerzmanice Zdrój, Leszczyna zebranie dobędzie się 23 maja 2014 o godzinie 11.00 w Świetlicy Wiejskiej w Wilkowie

Zarząd Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi działając na podstawie § 37 ust.6 Statutu Banku Spółdzielczego w Złotoryi oraz Uchwały Rady Nadzorczej Banku nr 2/RN/2014 z dnia  7 marca 2014 roku w sprawie przyjęcia Regulaminu obrad Grup Członkowskich oraz uchwały nr 3/RN/2014 w sprawie podziału na grupy członkowskie i zasad wyboru przedstawicieli , zwołuje Zebrania Grup Członkowskich wg niżej podanego harmonogramu

Zmieniony: piątek, 16 maja 2014 07:34
Więcej…
 

 

Więcej…
 
Orły Agrobiznesu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 02 kwietnia 2014 11:58

26 marca 2014 r. w Domu Literatury w Warszawie po raz 46. odbyła się gala wręczenia nagród "Orzeł Agrobiznesu". Tytuł przyznawany jest firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmom handlowym oraz bankom działającym na rzecz agrobiznesu. Honorowymi patronem nagrody jest wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak.  W trakcie tej gali Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi, z rekomendacji Burmistrza Miasta Złotoryja  Pana Ireneusza Żurawskiego, za sukces rynkowy i aktywne wspieranie agrobiznesu,  otrzymał nominację do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2014.

Zmieniony: środa, 02 kwietnia 2014 12:01
 

Czy wiesz że..

Członkiem Banku może zostać każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, a także osoba prawna z terenu działania Banku. Jednostka udziałowa w Banku wynosi obecnie 115,- zł. Warunkiem przyjęcia na członka Banku jest złożenie deklaracji i wpłacenie na konto funduszu udziałowego zadeklarowanych udziałów, nie mniej jednak niż 1 udział.

 


 

KOD SWIFT BANKU

POLUPLPR

Ważne komunikaty

Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www za pomocą mechanizmu Cookies przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji przechowywanej w Twoim urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową. Informacje przechowywane są w celu identyfikacji użytkownika oraz stanu i miejsca przebywania na podstronie www.

Możesz wyrazić na to zgodę lub zgody tej odmówić korzystając z mechanizmów dostarczanych Ci przez Twoją przeglądarkę, poprzez jej ustawienia zezwalając lub blokując tworzenie plików Cookies. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.