Powiatowy Bank Spóldzielczy w Złotoryi
Witamy

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi informuje, że dotychczasowa siedziba Centrali Banku została przeniesiona do nowej siedziby w Złotoryi przy ul. Konopnickiej 17.
Godziny obsługi klientów oraz dotychczasowe numery połączeń telefonicznych z placówką pozostają bez zmian.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług w nowej, nowoczesnej oraz funkcjonalnie urządzonej placówce.

Zarząd PBS Złotoryja

 


 
Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 28 stycznia 2015 14:27

Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych, kart debetowych business.

Ze względów bezpieczeństwa, od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart. W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Banku BPS S.A. lub bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Zmieniony: poniedziałek, 02 lutego 2015 07:43
Więcej…
 

 

Więcej…
 
Orły Agrobiznesu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 02 kwietnia 2014 11:58

26 marca 2014 r. w Domu Literatury w Warszawie po raz 46. odbyła się gala wręczenia nagród "Orzeł Agrobiznesu". Tytuł przyznawany jest firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmom handlowym oraz bankom działającym na rzecz agrobiznesu. Honorowymi patronem nagrody jest wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak.  W trakcie tej gali Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi, z rekomendacji Burmistrza Miasta Złotoryja  Pana Ireneusza Żurawskiego, za sukces rynkowy i aktywne wspieranie agrobiznesu,  otrzymał nominację do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2014.

Zmieniony: środa, 02 kwietnia 2014 12:01
 

Czy wiesz że..

Członkiem Banku może zostać każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, a także osoba prawna z terenu działania Banku. Jednostka udziałowa w Banku wynosi obecnie 115,- zł. Warunkiem przyjęcia na członka Banku jest złożenie deklaracji i wpłacenie na konto funduszu udziałowego zadeklarowanych udziałów, nie mniej jednak niż 1 udział.

 


 

KOD SWIFT BANKU

POLUPLPR

Ważne komunikaty

Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www za pomocą mechanizmu Cookies przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji przechowywanej w Twoim urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową. Informacje przechowywane są w celu identyfikacji użytkownika oraz stanu i miejsca przebywania na podstronie www.

Możesz wyrazić na to zgodę lub zgody tej odmówić korzystając z mechanizmów dostarczanych Ci przez Twoją przeglądarkę, poprzez jej ustawienia zezwalając lub blokując tworzenie plików Cookies. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.