Powiatowy Bank Spóldzielczy w Złotoryi
Witamy

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi informuje, że dotychczasowa siedziba Centrali Banku została przeniesiona do nowej siedziby w Złotoryi przy ul. Konopnickiej 17.
Godziny obsługi klientów oraz dotychczasowe numery połączeń telefonicznych z placówką pozostają bez zmian.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług w nowej, nowoczesnej oraz funkcjonalnie urządzonej placówce.

Zarząd PBS Złotoryja

 


 
Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 13:39

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi niniejszym oświadcza iż wprowadził  do stosowania „Zasady Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych” .

Wdrożenie i realizacja „Zasad Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych”   nastąpiło  poprzez przyjęcie „Polityki Ładu Korporacyjnego w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi  która uwzględnia zasadę proporcjonalności i adekwatności wynikającą ze skali, charakteru działalności oraz specyfiki działalności Banku Spółdzielczego.

Opracowana przez Zarząd i zatwierdzona przez Radę Nadzorczą „Polityka Ładu Korporacyjnego” stanowi zbiór zasad określających relacje wewnętrzne i zewnętrzne Banku, w tym relacje z udziałowcami Banku i Klientami, organizację, funkcjonowanie nadzoru wewnętrznego oraz kluczowych systemów i funkcji wewnętrznych, a także organów statutowych i zasad ich współdziałania.

 

Zasady Ładu Korporacyjnego

Oświadczenie w sprawie wprowadzenia i wdrożenia  "Zasad Ładu Korporacyjnego"

Struktura PBS w Złotoryi

Zmieniony: środa, 29 kwietnia 2015 10:39
 
Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 28 stycznia 2015 14:27

Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych, kart debetowych business.

Ze względów bezpieczeństwa, od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart. W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Banku BPS S.A. lub bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Zmieniony: poniedziałek, 02 lutego 2015 07:43
Więcej…
 
Zebrania członkowskie 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 18 marca 2015 10:53

ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH
CZŁONKOWIE POWIATOWEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO  W ZŁOTORYI


Zarząd Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi działając na podstawie § 37 ust.6 Statutu Banku Spółdzielczego w Złotoryi oraz uchwały nr 01/RN/2015 Rady Nadzorczej w sprawie podziału na grupy członkowskie ,
zwołuje Zebrania Grup Członkowskich PBS Złotoryja

Porządek obrad

1.    Otwarcie obrad, wybór Prezydium Zebrania
2.    Przyjęcie porządku  i regulaminu obrad
3.    Informacja o wynikach i sytuacji ekonomicznej Banku za rok 2014, sprawozdanie Rady Nadzorczej i Zarządu Banku za rok sprawozdawczy 2014 rok wraz z informacją  z wykonania uchwał Zebrania Przedstawicieli i wniosków z poprzedniego Zebrania Grupy Członkowskiej.
4.    Omówienie spraw, które mają być przedmiotem obrad najbliższego Zebrania Przedstawicieli.
5.    Dyskusja.
6.    Zgłaszanie wniosków i postulatów pod adresem Zarządu, Rady Nadzorczej i Zebrania Przedstawicieli  oraz wyrażenie opinii dotyczących działalności Banku.
7.    Sprawy różne i zakończenie zebrania.

wg niżej podanego harmonogramu:

 

Zmieniony: środa, 18 marca 2015 11:11
Więcej…
 
Orły Agrobiznesu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 02 kwietnia 2014 11:58

26 marca 2014 r. w Domu Literatury w Warszawie po raz 46. odbyła się gala wręczenia nagród "Orzeł Agrobiznesu". Tytuł przyznawany jest firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmom handlowym oraz bankom działającym na rzecz agrobiznesu. Honorowymi patronem nagrody jest wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak.  W trakcie tej gali Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi, z rekomendacji Burmistrza Miasta Złotoryja  Pana Ireneusza Żurawskiego, za sukces rynkowy i aktywne wspieranie agrobiznesu,  otrzymał nominację do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2014.

Zmieniony: środa, 02 kwietnia 2014 12:01
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Czy wiesz że..

Powiatowy Bank Spółdzielczy należy do Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości

 

 


 

KOD SWIFT BANKU

POLUPLPR

Ważne komunikaty

Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www za pomocą mechanizmu Cookies przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji przechowywanej w Twoim urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową. Informacje przechowywane są w celu identyfikacji użytkownika oraz stanu i miejsca przebywania na podstronie www.

Możesz wyrazić na to zgodę lub zgody tej odmówić korzystając z mechanizmów dostarczanych Ci przez Twoją przeglądarkę, poprzez jej ustawienia zezwalając lub blokując tworzenie plików Cookies. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.