Powiatowy Bank Spóldzielczy w Złotoryi

Zarządzenie nr 1/2016

z dnia 14 kwietnia 2016r.

Prezesa Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi

 

 

w sprawie : czasu pracy i czasu obsługi klientów w PBS Złotoryja

 

§ 1

W związku z wprowadzeniem Uchwałą Zarządu nr 26/Z/2016 z dnia 14 kwietnia 2016r. nowego Regulaminu pracy w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi, z mocą obowiązywania z dniem 2 maja 2016r;  w oparciu o § 16 ust.2 powyższego regulaminu, ustalam dla poszczególnych jednostek  i komórek organizacyjnych Powiatowego Banku Spółdzielczego niżej podany czas pracy pracowników oraz czas obsługi klientów:

Jednostka

godziny

Centrala w Złotoryi

8.00  -  15.45

Oddział Banku w Świerzawie

8.00  -  15.45

Oddział Banku w Warcie Bolesławieckiej

7-45  -  15.30

Filia Banku w Zagrodnie

7-45  -  15.30

Filia Banku w Pielgrzymce

7-45  -  15.30

Filia Banku w Wojcieszowie

8.30  -  15.45

Filia Banku w Bolesławcu

8.00  -  15.45

Filia Banku w Nowogrodźcu

8.00  -  15.45

Punkt Obsługi Klienta Rynek 42

8.00  -  15.15

 
Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 13:39

Komunikat w sprawie Zasad Ładu Korporacyjnego

 

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi niniejszym oświadcza iż wprowadził do stosowania „Zasady Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych” .

Wdrożenie i realizacja „Zasad Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych” nastąpiło poprzez przyjęcie „Polityki Ładu Korporacyjnego w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi która uwzględnia zasadę proporcjonalności i adekwatności wynikającą ze skali, charakteru działalności oraz specyfiki działalności Banku Spółdzielczego.

Opracowana przez Zarząd i zatwierdzona przez Radę Nadzorczą oraz Zebranie Przedstawicieli Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi „Polityka Ładu Korporacyjnego” stanowi zbiór zasad określających relacje wewnętrzne i zewnętrzne Banku, w tym relacje z udziałowcami Banku i Klientami, organizację, funkcjonowanie nadzoru wewnętrznego oraz kluczowych systemów i funkcji wewnętrznych, a także organów statutowych i zasad ich współdziałania.

 

W zał.

  1. Zasady Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych
  2. Polityka Ładu Korporacyjnego w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi
  3. Polityka informacyjna PBS Złotoryja dotycząca zasad ładu korporacyjnego
  4. Struktura organizacyjna Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi
  5. Oświadczenie Zarządu PBS Złotoryja w sprawie wdrożenia i stosowania Zasad Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych
Zmieniony: poniedziałek, 08 sierpnia 2016 13:29
 

 

Więcej…
 
Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 28 stycznia 2015 14:27

Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych, kart debetowych business.

Ze względów bezpieczeństwa, od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart. W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Banku BPS S.A. lub bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Zmieniony: poniedziałek, 02 lutego 2015 07:43
Więcej…
 

Czy wiesz że..

Członkiem Banku może zostać każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, a także osoba prawna z terenu działania Banku. Jednostka udziałowa w Banku wynosi obecnie 115,- zł. Warunkiem przyjęcia na członka Banku jest złożenie deklaracji i wpłacenie na konto funduszu udziałowego zadeklarowanych udziałów, nie mniej jednak niż 1 udział.

 


 

KOD SWIFT BANKU

POLUPLPR

Ważne komunikaty

Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www za pomocą mechanizmu Cookies przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji przechowywanej w Twoim urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową. Informacje przechowywane są w celu identyfikacji użytkownika oraz stanu i miejsca przebywania na podstronie www.

Możesz wyrazić na to zgodę lub zgody tej odmówić korzystając z mechanizmów dostarczanych Ci przez Twoją przeglądarkę, poprzez jej ustawienia zezwalając lub blokując tworzenie plików Cookies. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.