Powiatowy Bank Spóldzielczy w Złotoryi
Witamy

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi informuje, że dotychczasowa siedziba Centrali Banku została przeniesiona do nowej siedziby w Złotoryi przy ul. Konopnickiej 17.
Godziny obsługi klientów oraz dotychczasowe numery połączeń telefonicznych z placówką pozostają bez zmian.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług w nowej, nowoczesnej oraz funkcjonalnie urządzonej placówce.

Zarząd PBS Złotoryja

 


 
Zebrania grup członkowskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 02 kwietnia 2014 12:02

ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH

CZŁONKOWIE POWIATOWEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO  W ZŁOTORYI  (nowy termin Wilków, Sępów, Jerzmanice Zdrój, Leszczyna)

Dla miejscowości Wilków, Sępów, Jerzmanice Zdrój, Leszczyna zebranie dobędzie się 23 maja 2014 o godzinie 11.00 w Świetlicy Wiejskiej w Wilkowie

Zarząd Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi działając na podstawie § 37 ust.6 Statutu Banku Spółdzielczego w Złotoryi oraz Uchwały Rady Nadzorczej Banku nr 2/RN/2014 z dnia  7 marca 2014 roku w sprawie przyjęcia Regulaminu obrad Grup Członkowskich oraz uchwały nr 3/RN/2014 w sprawie podziału na grupy członkowskie i zasad wyboru przedstawicieli , zwołuje Zebrania Grup Członkowskich wg niżej podanego harmonogramu

Zmieniony: piątek, 16 maja 2014 07:34
Więcej…
 

 

Więcej…
 
Orły Agrobiznesu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 02 kwietnia 2014 11:58

26 marca 2014 r. w Domu Literatury w Warszawie po raz 46. odbyła się gala wręczenia nagród "Orzeł Agrobiznesu". Tytuł przyznawany jest firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmom handlowym oraz bankom działającym na rzecz agrobiznesu. Honorowymi patronem nagrody jest wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak.  W trakcie tej gali Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi, z rekomendacji Burmistrza Miasta Złotoryja  Pana Ireneusza Żurawskiego, za sukces rynkowy i aktywne wspieranie agrobiznesu,  otrzymał nominację do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2014.

Zmieniony: środa, 02 kwietnia 2014 12:01
 

Czy wiesz że..

Powiatowy Bank Spółdzielczy należy do Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości

 

 


 

KOD SWIFT BANKU

POLUPLPR

Ważne komunikaty

Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www za pomocą mechanizmu Cookies przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji przechowywanej w Twoim urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową. Informacje przechowywane są w celu identyfikacji użytkownika oraz stanu i miejsca przebywania na podstronie www.

Możesz wyrazić na to zgodę lub zgody tej odmówić korzystając z mechanizmów dostarczanych Ci przez Twoją przeglądarkę, poprzez jej ustawienia zezwalając lub blokując tworzenie plików Cookies. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.