Powiatowy Bank Spóldzielczy w Złotoryi

Zarządzenie nr 1/2016

z dnia 14 kwietnia 2016r.

Prezesa Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi

 

 

w sprawie : czasu pracy i czasu obsługi klientów w PBS Złotoryja

 

§ 1

W związku z wprowadzeniem Uchwałą Zarządu nr 26/Z/2016 z dnia 14 kwietnia 2016r. nowego Regulaminu pracy w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi, z mocą obowiązywania z dniem 2 maja 2016r;  w oparciu o § 16 ust.2 powyższego regulaminu, ustalam dla poszczególnych jednostek  i komórek organizacyjnych Powiatowego Banku Spółdzielczego niżej podany czas pracy pracowników oraz czas obsługi klientów:

Jednostka

godziny

Centrala w Złotoryi

8.00  -  15.45

Oddział Banku w Świerzawie

8.00  -  15.45

Oddział Banku w Warcie Bolesławieckiej

7-45  -  15.30

Filia Banku w Zagrodnie

7-45  -  15.30

Filia Banku w Pielgrzymce

7-45  -  15.30

Filia Banku w Wojcieszowie

8.30  -  15.45

Filia Banku w Bolesławcu

8.00  -  15.45

Filia Banku w Nowogrodźcu

8.00  -  15.45

Punkt Obsługi Klienta Rynek 42

8.00  -  15.15

 
Zebrania członkowskie 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 27 kwietnia 2016 09:32

ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH
CZŁONKOWIE POWIATOWEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO  W ZŁOTORYI

 

PORZĄDEK OBRAD
ZEBRAŃ GRUP CZŁONKOWSKICH
POWIATOWEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ZŁOTORYI

1.    Otwarcie obrad, wybór Prezydium Zebrania
2.    Przyjęcie porządku  i regulaminu obrad
3.    Informacja o wynikach i sytuacji ekonomicznej Banku za rok 2015, sprawozdanie Rady Nadzorczej i Zarządu Banku za rok sprawozdawczy 2015 rok wraz z informacją  z wykonania uchwał Zebrania Przedstawicieli i wniosków z poprzedniego Zebrania Grupy Członkowskiej.
4.    Omówienie spraw, które mają być przedmiotem obrad najbliższego Zebrania Przedstawicieli.
5.    Dyskusja.
6.    Zgłaszanie wniosków i postulatów pod adresem Zarządu, Rady Nadzorczej i Zebrania Przedstawicieli  oraz wyrażenie opinii dotyczących działalności Banku.
7.    Sprawy różne i zakończenie zebrania.

harmonogram zebrań:

 

Zmieniony: środa, 27 kwietnia 2016 09:35
Więcej…
 
Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 28 stycznia 2015 14:27

Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych, kart debetowych business.

Ze względów bezpieczeństwa, od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart. W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Banku BPS S.A. lub bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Zmieniony: poniedziałek, 02 lutego 2015 07:43
Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 13:39

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi niniejszym oświadcza iż wprowadził  do stosowania „Zasady Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych” .

Wdrożenie i realizacja „Zasad Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych”   nastąpiło  poprzez przyjęcie „Polityki Ładu Korporacyjnego w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi  która uwzględnia zasadę proporcjonalności i adekwatności wynikającą ze skali, charakteru działalności oraz specyfiki działalności Banku Spółdzielczego.

Opracowana przez Zarząd i zatwierdzona przez Radę Nadzorczą „Polityka Ładu Korporacyjnego” stanowi zbiór zasad określających relacje wewnętrzne i zewnętrzne Banku, w tym relacje z udziałowcami Banku i Klientami, organizację, funkcjonowanie nadzoru wewnętrznego oraz kluczowych systemów i funkcji wewnętrznych, a także organów statutowych i zasad ich współdziałania.

 

Zasady Ładu Korporacyjnego

Oświadczenie w sprawie wprowadzenia i wdrożenia  "Zasad Ładu Korporacyjnego"

Struktura PBS w Złotoryi

Zmieniony: środa, 29 kwietnia 2015 10:39
 

 

Więcej…
 

Czy wiesz że..

Powiatowy Bank Spółdzielczy należy do Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości

 

 


 

KOD SWIFT BANKU

POLUPLPR

Ważne komunikaty

Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www za pomocą mechanizmu Cookies przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji przechowywanej w Twoim urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową. Informacje przechowywane są w celu identyfikacji użytkownika oraz stanu i miejsca przebywania na podstronie www.

Możesz wyrazić na to zgodę lub zgody tej odmówić korzystając z mechanizmów dostarczanych Ci przez Twoją przeglądarkę, poprzez jej ustawienia zezwalając lub blokując tworzenie plików Cookies. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.