Powiatowy Bank Spóldzielczy w Złotoryi

 

 

 

 

 

 
Zebrania grup członkowskich - Wrzesień 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 08:15

ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH
CZŁONKOWIE POWIATOWEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ZŁOTORYI


Zarząd Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi działając na podstawie § 37 ust.6 Statutu Banku Spółdzielczego w Złotoryi oraz uchwały nr 01/RN/2015 Rady Nadzorczej w sprawie podziału na grupy członkowskie ,
zwołuje Zebrania Grup Członkowskich PBS Złotoryja

Porządek obrad

1.    Otwarcie obrad, wybór Prezydium Zebrania
2.    Przyjęcie porządku  i regulaminu obrad
3.    Zmiany w ustawie o funkcjonowaniu banków spółdzielczych, a przyszły model funkcjonowania banków spółdzielczych. Zarządzanie płynnością oraz adekwatnością kapitałową w przyszłym modelu.
4.    Propozycje zmian w Statucie Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi
5.    Omówienie spraw, które mają być przedmiotem obrad najbliższego Nadzwyczajnego Zebrania Przedstawicieli.
6.    Dyskusja.
7.    Sprawy różne, wolne wnioski i postulaty członków Banku
8.    Zakończenie zebrania.

wg niżej podanego harmonogramu:

 

Więcej…
 
Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 28 stycznia 2015 14:27

Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych, kart debetowych business.

Ze względów bezpieczeństwa, od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart. W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Banku BPS S.A. lub bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Zmieniony: poniedziałek, 02 lutego 2015 07:43
Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 13:39

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi niniejszym oświadcza iż wprowadził  do stosowania „Zasady Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych” .

Wdrożenie i realizacja „Zasad Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych”   nastąpiło  poprzez przyjęcie „Polityki Ładu Korporacyjnego w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi  która uwzględnia zasadę proporcjonalności i adekwatności wynikającą ze skali, charakteru działalności oraz specyfiki działalności Banku Spółdzielczego.

Opracowana przez Zarząd i zatwierdzona przez Radę Nadzorczą „Polityka Ładu Korporacyjnego” stanowi zbiór zasad określających relacje wewnętrzne i zewnętrzne Banku, w tym relacje z udziałowcami Banku i Klientami, organizację, funkcjonowanie nadzoru wewnętrznego oraz kluczowych systemów i funkcji wewnętrznych, a także organów statutowych i zasad ich współdziałania.

 

Zasady Ładu Korporacyjnego

Oświadczenie w sprawie wprowadzenia i wdrożenia  "Zasad Ładu Korporacyjnego"

Struktura PBS w Złotoryi

Zmieniony: środa, 29 kwietnia 2015 10:39
 

 

Więcej…
 

Czy wiesz że..

Powiatowy Bank Spółdzielczy należy do Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości

 

 


 

KOD SWIFT BANKU

POLUPLPR

Ważne komunikaty

Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www za pomocą mechanizmu Cookies przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji przechowywanej w Twoim urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową. Informacje przechowywane są w celu identyfikacji użytkownika oraz stanu i miejsca przebywania na podstronie www.

Możesz wyrazić na to zgodę lub zgody tej odmówić korzystając z mechanizmów dostarczanych Ci przez Twoją przeglądarkę, poprzez jej ustawienia zezwalając lub blokując tworzenie plików Cookies. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.