Powiatowy Bank Spóldzielczy w Złotoryi

 

 

 

 

 

 
Zebrania grup członkowskich - Wrzesień 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 08:15

ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH
CZŁONKOWIE POWIATOWEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ZŁOTORYI


Zarząd Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi działając na podstawie § 37 ust.6 Statutu Banku Spółdzielczego w Złotoryi oraz uchwały nr 01/RN/2015 Rady Nadzorczej w sprawie podziału na grupy członkowskie ,
zwołuje Zebrania Grup Członkowskich PBS Złotoryja

Porządek obrad

1.    Otwarcie obrad, wybór Prezydium Zebrania
2.    Przyjęcie porządku  i regulaminu obrad
3.    Zmiany w ustawie o funkcjonowaniu banków spółdzielczych, a przyszły model funkcjonowania banków spółdzielczych. Zarządzanie płynnością oraz adekwatnością kapitałową w przyszłym modelu.
4.    Propozycje zmian w Statucie Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi
5.    Omówienie spraw, które mają być przedmiotem obrad najbliższego Nadzwyczajnego Zebrania Przedstawicieli.
6.    Dyskusja.
7.    Sprawy różne, wolne wnioski i postulaty członków Banku
8.    Zakończenie zebrania.

wg niżej podanego harmonogramu:

 

Więcej…
 
Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
środa, 28 stycznia 2015 14:27

Zmiany w funkcjonowaniu kart debetowych


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych, kart debetowych business.

Ze względów bezpieczeństwa, od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart. W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Banku BPS S.A. lub bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Zmieniony: poniedziałek, 02 lutego 2015 07:43
Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bank   
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 13:39

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi niniejszym oświadcza iż wprowadził  do stosowania „Zasady Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych” .

Wdrożenie i realizacja „Zasad Ładu Korporacyjnego dla Instytucji Nadzorowanych”   nastąpiło  poprzez przyjęcie „Polityki Ładu Korporacyjnego w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi  która uwzględnia zasadę proporcjonalności i adekwatności wynikającą ze skali, charakteru działalności oraz specyfiki działalności Banku Spółdzielczego.

Opracowana przez Zarząd i zatwierdzona przez Radę Nadzorczą „Polityka Ładu Korporacyjnego” stanowi zbiór zasad określających relacje wewnętrzne i zewnętrzne Banku, w tym relacje z udziałowcami Banku i Klientami, organizację, funkcjonowanie nadzoru wewnętrznego oraz kluczowych systemów i funkcji wewnętrznych, a także organów statutowych i zasad ich współdziałania.

 

Zasady Ładu Korporacyjnego

Oświadczenie w sprawie wprowadzenia i wdrożenia  "Zasad Ładu Korporacyjnego"

Struktura PBS w Złotoryi

Zmieniony: środa, 29 kwietnia 2015 10:39
 

 

Więcej…
 

Czy wiesz że..

Członkiem Banku może zostać każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, a także osoba prawna z terenu działania Banku. Jednostka udziałowa w Banku wynosi obecnie 115,- zł. Warunkiem przyjęcia na członka Banku jest złożenie deklaracji i wpłacenie na konto funduszu udziałowego zadeklarowanych udziałów, nie mniej jednak niż 1 udział.

 


 

KOD SWIFT BANKU

POLUPLPR

Ważne komunikaty

Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www za pomocą mechanizmu Cookies przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji przechowywanej w Twoim urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową. Informacje przechowywane są w celu identyfikacji użytkownika oraz stanu i miejsca przebywania na podstronie www.

Możesz wyrazić na to zgodę lub zgody tej odmówić korzystając z mechanizmów dostarczanych Ci przez Twoją przeglądarkę, poprzez jej ustawienia zezwalając lub blokując tworzenie plików Cookies. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.