• slaj2.png
  • slajd1.jpg

Rachunki dla klientów indywidualnych

Jeżeli potrzebujesz elastycznie zarządzać swoimi pieniędzmi załóż konto w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi. Nasze konto łączy zalety obsługi rachunku bankowego przez Internet z tradycyjną obsługą w oddziale, dzięki czemu dajemy Ci swobodę decyzji dotyczących jego użytkowania.Sprawdź nasze konto jeszcze dziś.
Konto Osobiste w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi to same korzyści, w tym:
•       Sieć ponad 7000 bankomatów umożliwiających wypłatę gotówki bez prowizji
•       Kredyt odnawialny w Koncie Osobistym
•       SMS Banking, czyli saldo rachunku w Twoim telefonie komórkowym
•       Stałe Zlecenia dzięki którym nie musisz pamiętać o swoich rachunkach
•       Wygodna obsługa kart płatniczych, w tym zbliżeniowych
•       Preferencyjne warunki otrzymywania kredytów gotówkowych
System Bankowości Internetowej
Posiadacze Konta Osobistego w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi otrzymują bezpłatny dostęp do rachunku dzięki Systemowi Bankowości Internetowej. System umożliwia dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach Systemu Klient uzyskuje możliwość bieżącego sprawdzania salda rachunku, historii transakcji oraz definiowania i wykonywania przelewów.
Karty płatnicze
Zakładając Konto Osobiste w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi można otrzymać kartę płatniczą VISA lub MasterCard, która umożliwia dokonywanie zakupów towarów i usług bez żadnych prowizji w milionach punktów handlowo-usługowych na całym świecie. Karty umożliwiają również wypłatę gotówki bez prowizji w sieci ponad 7000 bankomatów w całym kraju (bankomaty należące do Banku Spółdzielczego w  Złotoryi, Zrzeszeń BPS SA, SGB).
Kredyt Odnawialny w Koncie Osobistym
Klient posiadający Konto Osobiste w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi może otrzymać Kredyt Odnawialny w Koncie Osobistym (limit). Dzięki temu dajemy Ci do dyspozycji pieniądze, które możesz wykorzystać na dowolny cel, bez konieczności miesięcznych spłat.
Stałe Zlecenia
Konto Osobiste pomaga w dokonywaniu rozliczeń finansowych. Już nie musisz pamiętać o rachunkach. Wystarczy zdefiniować Stałe Zlecenie zapłaty i to Bank będzie pamiętał o zapłaceniu Twoich rachunków.

Dane kontaktowe

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi
ul. Marii Konopnickiej 17
59-500 Złotoryja
tel.: +48 76 878 32 55
fax: +48 76 878 32 92
KOD SWIFT BANKU POLUPLPR

 

Kup ubezpieczenie online

 

Aktualnosci