• slaj2.png
  • slajd1.jpg

Historia

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi jest jedną z najstarszych i najsolidniejszych instytucji finansowych w powiecie złotoryjskim, na trwale związany z lokalną społecznością i przyczyniający się do rozwoju gospodarczego regionu. Siedzibą Powiatowego Banku Spółdzielczego jest miasto Złotoryja, Bank działa na terenie województwa dolnośląskiego

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi to Bank o ponad 70 letniej tradycji, oparty wyłącznie o własny, polski, lokalny kapitał oferujący nowoczesne produkty bankowe. Bank systematycznie unowocześnia swoją ofertę usług, dostosowując ją do zmieniających się uwarunkowań rynku oraz rosnących oczekiwań naszych klientów oferując szeroką gamę produktów kredytowych, depozytowych, rozliczeniowych oraz ubezpieczeniowych, korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych w tym również w ramach bankowości elektronicznej.

Misją Powiatowego Banku Spółdzielczego w Złotoryi jest świadczenie kompleksowych, profesjonalnych i efektywnych usług finansowych na lokalnym rynku w sposób zapewniający zaspokajanie potrzeb członków Banku, innych klientów z sektora detalicznego w szczególności w obszarze rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego, przyczyniając się tym samym do rozwoju gospodarczego lokalnych społeczności .

Zapewniamy profesjonalną, fachową i przyjazną obsługę. Sprawną i kulturalną obsługę naszych klientów zapewniają kompetentni, stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, doświadczeni pracownicy bankowi. Troska o klienta, jakość obsługi, sprawność funkcjonowania, życzliwość, przyjazne podejście do klienta – to główne atrybuty Banku pozwalające na pozyskiwanie nowych klientów pomimo wzrastającej konkurencji. Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi, zrzeszony jest w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie.
 

Dane kontaktowe

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi
ul. Marii Konopnickiej 17
59-500 Złotoryja
tel.: +48 76 878 32 55
fax: +48 76 878 32 92
KOD SWIFT BANKU POLUPLPR

 

Kup ubezpieczenie online

 

Aktualnosci